Honorowy Patronat 

Prezydent Miasta Konina

Piotr Korytkowski

Szanowni Państwo !

 

Cieszy nas fakt ,że kolejny raz do Konina zawitają najlepsi tancerze tańca towarzyskiego w kraju walczyć o tytuły Mistrzów Polski . Dzięki uporowi i determinacji rodzimego klubu Escudo nasze miasto może być kojarzone z organizacją tego typu imprez na najwyższym poziomie i mamy nadzieję ,że i tym razem Państwa nie zawiedziemy.

Oprócz ducha sportowej rywalizacji będziemy mogli podziwiać piękno ,urok i moc emocji jakie niesie ze sobą taniec ,a to wszystko przy niezwykłej oprawie hali Rondo i do muzyki granej na żywo.

Mamy nadzieję,że niezależnie od wyniku sportowego chwile spędzone w Koninie będą dla Was czasem przyjemnym ,a nasze miasto wykaże się gościnnością.

  

                                                                                                     Piotr Korytkowski

                                                                              Prezydent Konina 

Prezes Federacji Tańca Sportowego

Antoni Czyżyk

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich, które odbędą się 7-8 listopada  to wyjątkowe wydarzenie. Dlaczego wyjątkowe? Po raz kolejny będziemy mieli okazję podziwiać na parkiecie najlepsze polskie pary taneczne rywalizujące o zaszczytne miano Mistrzów i Wicemistrzów Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich.

 

Każdy zawodnik startujący w Mistrzostwach prezentuje wspaniałe umiejętności, ma wyrobione w sobie wyczucie piękna i dlatego też podobne wrażenia estetyczne zapewnia również swoim widzom. To wszystko sprawia, że Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich cieszą się takim zainteresowaniem widzów. Jestem przekonany, że podobnie będzie 7 i 8 listopada w Koninie.

 

Dlatego też wszystkim tancerzom, którzy będą walczyć o tytuł Mistrza i Wicemistrza Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich życzę jak najlepszej atmosfery, sprzyjającej zmaganiom w duchu fair play oraz formy, która rzuci jurorów na kolana.

 

Mam również nadzieję, że wydarzenie to dostarczy niezapomnianych wrażeń, emocji, wzruszeń licznie zgromadzonej publiczności.

 

Zapraszam serdecznie do Konina!

 

                                                                                                              Antoni Czyżyk

                                                                        Prezes Federacji Tańca Sportowego

Szanowni Państwo cieszy nas fakt iż tak znana wszystkim Państwu firma Kupiec objęła zaszczytny tytuł sponsora głównego.

Zdrowa radość życia to nasz codzienny wybór. Wybór świadomy, ponieważ tworzymy nasze produkty w trosce o jakość życia, o zdrowie, dobre samopoczucie, przyjemność smaku.

Jesteśmy sprawdzoną, rzetelną, polską marką, która cały czas dba o wysoką jakość. Nasze produkty są pełne wartości odżywczych. Pochodzą ze zbiorów prosto z pól, dzięki czemu czuje się ich prawdziwy i naturalny smak.

  Dla publiczności największą ucztę stanowi Gala wieczorna podczas której wyselekcjonowane wcześniej pary rywalizują o tytuły Mistrzów Polski. Dodatkową oprawą podnoszącą prestiż finałów tegorocznych Mistrzostw Polski w Koninie i zbilzającą nasz turniej do największych festiwali tanecznych na Świecie będzie muzyka na żywo grana przez latynowski band Punto Latino ,który jeszcze przed rozpoczęciem Gali rozgrzeje atmosferę mini koncertem

Stoiska

BD dance.jpg
twistservice.jpg

Oficjalny Fotograf MP FTS

logo-studiopm-poziome.png

AKTUALNOŚCI

... jak to było w roku 2018

TRANSMISJA LIVE - WEJDŹ

transmisja włączona w dniu turnieju

WAŻNE Informacja dla tancerzy 

Ankieta dla kibica niepełnoletniego

Ankieta dla kibica pełnoletniego

Prosimy o wypełnienie powyższych ankiet i dostarczenie nam w dniu imprezy.

Dezynfekcja

     Szanowni Państwo Czując się odpowiedzialni za Państwa bezpieczeństwo, zdrowie i komfort podczas pobytu na Mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich w obiekcie Rondo wprowadziliśmy dodatkowe procedury dotyczące utrzymania szczególnej higieny i czystości, mające na celu zminimalizowanie zagrożeń COVID-19.

• w całym obiekcie będą dostępne atestowane płyny do dezynfekcji ,które zabezpieczą firmy - Chemat - Termit Pest Control - Energa Fotowoltaika

• dodatkowo dla bezpieczeństwa nas wszystkich po sobotniej Gali Wieczornej zostanie dokonana całkowita dezynfekcja hali sportowej i szatni , którą zapewni nam firma Termit Pest Control.

więcej o naszych wspaniałych partnerach:

Rezerwacja miejsc dolna trybuna :  

|   Tel: + 48 505 444 516  |

  • Facebook Clean
  • Adres e-mail
  • #mistrzostwa.konin
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now