PMK.jpg

Honorowy Patronat 

Prezydent Miasta Konina

Piotr Korytkowski

konin_logo_tu_plynie_energia.png

Szanowni Państwo !

 

Cieszy nas fakt ,że kolejny raz do Konina zawitają najlepsi tancerze tańca towarzyskiego w kraju walczyć o tytuły Mistrzów Polski . Dzięki uporowi i determinacji rodzimego klubu Escudo nasze miasto może być kojarzone z organizacją tego typu imprez na najwyższym poziomie i mamy nadzieję ,że i tym razem Państwa nie zawiedziemy.

Oprócz ducha sportowej rywalizacji będziemy mogli podziwiać piękno ,urok i moc emocji jakie niesie ze sobą taniec ,a to wszystko przy niezwykłej oprawie hali Rondo i do muzyki granej na żywo.

Mamy nadzieję,że niezależnie od wyniku sportowego chwile spędzone w Koninie będą dla Was czasem przyjemnym ,a nasze miasto wykaże się gościnnością.

  

                                                                                                     Piotr Korytkowski

                                                                              Prezydent Konina 

Prezes Federacji Tańca Sportowego
Prezes Polskiego Związku Tańca Sportowego

Antoni Czyżyk

Antoni_Czyżyk_preze_FTS.jpg

Szanowni Państwo ,

Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich, które odbędą się 23-24 kwietnia w Koninie to wyjątkowe wydarzenie. Będziemy mieli okazję podziwiać na parkiecie najlepsze polskie pary taneczne rywalizujące o zaszczytne miano Mistrzów ii Wicemistrzów Polski w tańcach Latynoamerykańskich - po raz pierwszy

organizowanych przez Polski Związek Sportu Tanecznego.

Jestem przekonany, że każdy zawodnik startujący w Mistrzostwach Polski prezentuje niezwykłe umiejętności, ma wyrobione w sobie wyczucie piękna, a wyjątkowe prezentacje dostarczą niezapomnianych wrażeń, emocji i wzruszeń licznie zgromadzonej publiczności.

Dlatego też wszystkim tancerzom, którzy będą walczyć o tytuł Mistrza i Wicemistrza Polski w Tańcach Latynoamerykańskich życzę jak najlepszej atmosfery na parkiecie, sprzyjającej zmaganiom fair play oraz formy, która zapewni najwyższe notysędziowskie.

Serdecznie zapraszam tancerzy, rodziców i wszystkich sympatyków tańca towarzyskiego do Konina na Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich oraz turniej towarzyszący „KUPIEC CUP” OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Konina.

 

Antoni Czyżyk

Prezes Polskiego Związku Sportu Tanecznego

Prezes Federacji Tańca Sportowego   

KUPIEC_Logotyp_BrandBook_CMYK.jpg

Szanowni Państwo cieszy nas fakt iż tak znana wszystkim Państwu firma Kupiec objęła zaszczytny tytuł sponsora głównego.

Zdrowa radość życia to nasz codzienny wybór. Wybór świadomy, ponieważ tworzymy nasze produkty w trosce o jakość życia, o zdrowie, dobre samopoczucie, przyjemność smaku.

Jesteśmy sprawdzoną, rzetelną, polską marką, która cały czas dba o wysoką jakość. Nasze produkty są pełne wartości odżywczych. Pochodzą ze zbiorów prosto z pól, dzięki czemu czuje się ich prawdziwy i naturalny smak.

DSC_1026.JPG

  Dla publiczności największą ucztę stanowi Gala wieczorna podczas której wyselekcjonowane wcześniej pary rywalizują o tytuły Mistrzów Polski. Dodatkową oprawą podnoszącą prestiż finałów tegorocznych Mistrzostw Polsk i w Koninie i zbilzającą nasz turniej do największych festiwali tanecznych na Świecie będzie muzyka na żywo grana przez latynowski band Punto Latino ,który jeszcze przed rozpoczęciem Gali rozgrzeje atmosferę mini koncertem

... tak  było w roku 2020

transmisja włączona w dniu turnieju

TRANSMISJA LIVE - WEJDŹ

Stoiska

BD dance.jpg
64670763_476002392974262_301022030004748
logo-foty 3.png
28055937_219569765275888_495938164883924
LOGO COFAJKA Fashion.jpg

Oficjalny Fotograf MP FTS

KB foto.jpg
twistservice.jpg
55882364_2004688026493182_35185268405557
logo-studiopm-poziome.png

Dezynfekcja Hali 

termit logo nowe.png
4. CHEMAT.png

     Szanowni Państwo Czując się odpowiedzialni za Państwa bezpieczeństwo, zdrowie i komfort podczas pobytu na Mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich w obiekcie Rondo wprowadziliśmy dodatkowe procedury dotyczące utrzymania szczególnej higieny i czystości, mające na celu zminimalizowanie zagrożeń COVID-19.

• w całym obiekcie będą dostępne atestowane płyny do dezynfekcji ,które zabezpieczą firmy - Chemat - Termit Pest Control 

• dodatkowo dla bezpieczeństwa nas wszystkich po sobotniej Gali Wieczornej zostanie dokonana całkowita dezynfekcja hali sportowej i szatni , którą zapewni nam firma Termit Pest Control.

więcej o naszych wspaniałych partnerach:

organizatorzy

Joanna Jaśko Kowalska i Michał Kowalski 

konin_logo_tu_plynie_energia.png
2. KDK.jpg

Patronat medialny 

0.jpeg
Unknown.png
iTurek.net logo nowe.jpg
58566.jpg
malowany konin.jpg
Tv_wielkopolska.jpg
muzyczny konin.jpg